fbpx

Diagnozujemy i leczymy choroby żył, tętnic i naczyń limfatycznych

Skorzystasz u nas z pomocy specjalisty od chorób naczyń krwionośnych.

dr Zbigniew Klimczak

Specjalista angiolog oraz chorób wewnętrznych.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w opiece nad pacjentami z następującymi schorzeniami:

 • przewlekłą chorobą tętnic kończyn dolnych (PAD)
 • żylną chorobą zakrzepowo-zatorową (VTE)
 • przewlekłą niewydolnością żylną (żylaki)
 • chorobami układu limfatycznego
 • trombofilią, chorobą wieńcową
 • udarami mózgu
 • tętniakami
 • owrzodzeniami kończyn dolnych
 • chorobą tętnic nerkowych
 • zaburzeniami mikrokrążenia (objaw Raynauda)
 • naczyniowymi zespołami uciskowymi

Zbigniew Klimczak - ZnanyLekarz.pl

Umów się na specjalistyczną konsultację z angiologiem.

Skutecznie leczymy choroby żył, tętnic i naczyń limfatycznych - Centrum Medyczne TriMedic

Lekarz angiolog, na którym możesz polegać

Konsultacja z angiologiem może dotyczyć wielu schorzeń. Zazwyczaj zgłaszają się do nas pacjenci z niewydolnością żylną oraz niedokrwieniem kończyn dolnych. Jeżeli borykasz się z problemami obrzęku kończyn dolnych i górnych lub widzisz u siebie powiększenie żył powierzchniowych, zgłoś się do nas, a my zapewnimy Ci pomoc specjalisty.

Angiolog to lekarz specjalizujący się w diagnostyce oraz prowadzeniu leczenia osób z chorobami żył, tętnic i naczyń limfatycznych. W naszym Centrum Medycznym TriMedic skorzystasz z pomocy doświadczonego specjalisty. Współpracujemy angiologiem Zbigniewem Klimczakiem, który jest wojewódzkim konsultantem w tej dziedzinie.

Skutecznie leczymy choroby naczyń

Wykonujemy kompleksową diagnostykę, rozpoznajemy problem i rozpoczynamy skuteczne leczenie. Angiolog kwalifikuje również pacjentów do leczenia zabiegowego.

Angiologia – znajdziesz u nas specjalistyczny zakres usług

Oprócz konsultacji z angiologiem skorzystasz u nas również ze specjalistycznych badań.

USG dopplera naczyń krwionośnych:

 • układu żylnego kończyn dolnych, w tym mapowanie żylaków i dróg refluksu żylnego,
 • układu żylnego kończyn górnych,
 • układu żylnego miednicy małej,
 • układu tętniczego kończyn dolnych,
 • układu tętniczego kończyn górnych,
 • aorty brzusznej i tętnic biodrowych.
Diagnozujemy i leczymy choroby żył, tętnic i naczyń limfatycznych -Centrum Medyczne TriMedic

Angiolog Łódź w TriMedic

Nasza Przychodnia Medyczna Trimedic w mieście Łódź ma w swoim gronie doświadczonego lekarza angiologa. Zapewniamy wszystkim naszym pacjentom pełny i kompleksowy zakres opieki medycznej, począwszy od diagnozowania do zaplanowanego leczenia. Nasz lekarz angiolog jest doskonale zorientowany we współczesnych technikach medycznych oraz rozumie potrzeby naszych pacjentów - dokładnie słucha i diagnozuje.

Ponadto, wszyscy nasi lekarze przyjmują prywatnie, dzięki odpowiedniej ilości czasu możemy dopasować sesje terapii do indywidualnych potrzeb pacjenta - każdy przypadek jest inny. Przygotujemy dla Ciebie plan leczenia, a receptę otrzymasz od ręki. W Przychodni Medycznej Trimedic dbamy o to, aby każdy pacjent był traktowany z najwyższym poziomem profesjonalizmu i szacunku jako pacjenta w trudzie choroby.

Prywatny angiolog w Łodzi. Umów wizytę

Zdrowie układu naczyniowego odgrywa ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu całego organizmu. Osoby poszukujące doradztwa i skutecznych metod leczenia zmian w obrębie żył, stanów zapalnych tętnic oraz pacjenci borykający się z tzw. “pajączkami’ na nogach, brzuchu lub pośladkach zachęcamy do umówienia prywatnej wizyty do angiologa w Łodzi. Specjaliści zatrudnieni w centrum medycznym TriMedic zapewnią Ci kompleksową opiekę zdrowotną oraz dopasują metody leczenia indywidualnie do Twojej sytuacji.

Warto skorzystać z konsultacji z angiologiem m.in. w przypadku podejrzenia zaburzeń lub już zdiagnozowanych problemów z układem naczyniowym, gdy pacjent ma uczucie “ciężkich” nóg, pojawia się opuchlizna łydek, kostek bądź stóp. Centrum medyczne TriMedic specjalizuje się w diagnozowaniu, leczeniu i profilaktyce chorób żył, tętnic oraz naczyń limfatycznych. W naszych gabinetach wykorzystujemy nowoczesne urządzenia diagnostyczne oraz innowacyjne metody leczenia problemów układu krwionośnego.

Zapraszamy do kontaktu z naszym centrum medycznym w Łodzi i umówienia się na prywatną wizytę do angiologa.

Cennik - Angiolog prywatnie

DO GÓRY