Gabinet radiologiczny

Oferujemy specjalistyczne badania radiologiczne.

dr Dominika Słodka- Dymecka

Lekarz radiolog.

Umów się na specjalistyczne badania radiologiczne.

Badania radiologiczne

Kompleksowe badania radiologiczne

Oferujemy usługi radiologa – specjalisty zajmującego się badaniami obrazowymi za pomocą USG. Wykonywane badania umożliwiają  szczegółowe zdiagnozowanie schorzeń – wykrycie zmian w organizmie, ich umiejscowienie i stopień zaawansowania. 

Przebieg wizyty u radiologa

Przed wizytą u radiologa ważne jest wykluczenie wszystkich przeciwskazań do wykonania niektórych badań. Niektóre badania, takie jak tomografia komputerowa, mammografia nie mogą być wykonywane u kobiet w ciąży. W zależności od rodzaju badania trwa ono od kilku do kilkunastu minut. Po badaniu lekarz radiolog szczegółowo zanalizuje otrzymane wyniki i dobierze odpowiedni sposób leczenia wybranej dolegliwości.  

Pracownia radiologiczna – zakres usług

Oferujemy szeroki zakres badań, które można wykonać w naszej pracowni radiologicznej. Współpracujemy z doświadczonym i wykwalifikowanym lekarzem – radiologiem, który zadba o to, by badania były przeprowadzane z najwyższą dokładnością. W naszym gabinecie wykonasz:

  • tomografię komputerową (ocena ogólnej struktury anatomicznej pacjenta),
  • angiografia (badanie naczyń krwionośnych),
  • mammografia (badanie piersi kobiety),
  • USG (badanie ultrasonograficzne), w tym: usg stawów dla ortopedów i reumatologów usg jamy brzusznej, usg przepuklin, usg piersi, usg tarczycy, usg węzłów chłonnych, usg tkanek miękkich, usg mięśni, usg Doppler tętnic szyjnych i kręgowych, usg Doppler tętnic kończyn, usg Doppler żył kończyn.
Pracownia-radiologiczna-Łódź

Cennik

DO GÓRY