fbpx

Konsultacje specjalistyczne z chirurgiem dziecięcym

Otrzymasz u nas kompleksową pomoc w leczeniu i diagnostyce chorób dzieci

dr. ANNA KOTYNIA

Specjalista chirurg dziecięcy

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi rocznik 1977.

Pracowała w Oddziale Chirurgii Dziecięcej im.J.Korczaka w Łodzi w latach 1977-2015,przeszła drogę zawodową od stanowiska stażysty do stanowiska ordynatora oddziału. W latach 2015-2021 praca w Oddziale Chirurgii Dziecięcej w Lasku.

 

Zajmuje się schorzeniami chirurgicznymi wieku dziecięcego:

-diagnostyka i leczenie bólów brzucha

-diagnostyka i leczenie moczenia mimowolnego.

 

Zabiegi chirurgicze:

-plastyka wrastających paznokci

-szycie ran, zdjęcie szwów, zmiana opatrunkow

-plastyka krótkiego wędzidełka języka. 

-wyciecie zmian skórnych.

 

Umów się na specjalistyczną konsultację z chirurgiem dziecięcym

Chirurg dziecięcy Łódź

Lekarz chirurg dziecięcy - umów się na wizytę

Jeśli szukasz wykwalifikowanego i doświadczonego chirurga dziecięcego, odwiedź przychodnię medyczną TriMedic w Łodzi. Oferujemy szereg usług, aby pomóc Twojemu dziecku pozostać zdrowym i aktywnym. Od ogólnych badań kontrolnych do bardziej specyficznych procedur, nasz zespół jest wyposażony w celu obsługi wszystkich potrzeb Twojego dziecka.

Rozumiemy, że każde dziecko jest inne i dostosowujemy nasze zabiegi do każdej osoby. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy pewni, że możemy zapewnić solidną możliwą opiekę. Zaplanuj wizytę telefonicznie lub e-mail.

Leczymy, takie dolegliwości jak:

Leczymy choroby i urazy, w tym: wady wrodzone, guzy, złamania, oparzenia i zatrucia.

Główną specjalizacją chirurga dziecięcego to wady wrodzone takie jak: atrezja jelita (blokada w jelitach), choroba Hirschsprunga (stan, w którym dziecko rodzi się bez niektórych komórek nerwowych potrzebnych do kontrolowania ruchów jelit) lub malrotacja jelita. Innymi przyczynami mogą być guzy i połknięcia różnych przedmiotów wymagających usunięcia.

Chirurg dziecięcy Łódź w TriMedic

Nasza Przychodnia Medyczna Trimedic w Łodzi oferuje usługi lekarza chirurga dziecięcego. Nasz Lekarz ten jest doświadczonym specjalistą, który dokładnie słucha i analizuje każdy przypadek indywidualnie. Specjalizuje się on w leczeniu chorób takich jak: zapalenia jamy ustnej, brzucha i narządu rodnego, nowotworów, sepsy oraz wielu innych schorzeń i urazów. Lekarz ma również dodatkowe doświadczenie z zakresu endoskopii oraz operacji laparoskopowych i stomatologicznych.

Na przykład oprócz tego, że może on pomagać w diagnostyce i leczeniu schorzeń ogólnoustrojowych u dzieci, to także specjalista z zakresu operacji plastycznych na twarzy i ciała. Dzięki swojemu doświadczeniu i odpowiedniemu sprzętowi, przychodnia Trimedic oferuje kilka rutynowych procedur chirurgicznych dla jej pacjentów – dzieci oraz dorosłych. Serdecznie zapraszamy do umawiania wizyt u naszych lekarzy z zakresu chirurgii dziecięcej.

Prywatny chirurg dziecięcy w Łodzi. Umów wizytę

W centrum medycznym TriMedic w Łodzi zapewnimy Twojemu dziecku kompleksową opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie. Umów wizytę prywatną do chirurga dziecięcego i pomóż swojej pociesze szybko wrócić do zdrowia. 

Lekarze współpracujący z naszą placówką zajmują się diagnozowaniem oraz leczeniem problemów zdrowotnych u dzieci, m.in. wad wrodzonych i nabytych zaburzeń w układzie pokarmowym lub stanów zapalnych w obrębie jamy brzusznej, które mogą wymagać interwencji chirurgicznej (np. zapalenie wyrostka robaczkowego). Konsultacja u chirurga dziecięcego w Łodzi okaże się konieczna także w przypadku wystąpienia przepuklin oraz zauważenia u pociechy niepokojących zmian skórnych, takich jak guzy, torbiele lub znamiona na ciele.

Z pomocą centrum medycznego TriMedic rodzice oraz dzieci mogą być spokojni i zyskują pewność, że ich zdrowie jest w dobrych rękach. Zatrudniani przez nas lekarze traktują wszystkich pacjentów - bez względu na ich wiek - z empatią i szacunkiem. Zapewniamy najwyższy standard opieki zdrowotnej, a także jasną komunikację i wsparcie na każdym etapie leczenia. Zapraszamy do umówienia wizyty i skorzystania z pomocy prywatnego chirurga dziecięcego w Łodzi.

Cennik - Chirurg dziecięcy prywatnie

DO GÓRY