Specjalistyczna opieka neurologiczne dla dzieci i dorosłych

Zapewniamy szybki dostęp do najlepszych specjalistów oraz krótkie terminy wizyt.

dr Łukasz Leszczyński

Specjalista neurolog

Specjalista neurolog, od 2003 roku pracuje w Pabianickim Centrum Medycznym na Oddziale Neurologii.

Zajmuję się: zespołami bólowymi kręgosłupa na tle zmian zwyrodnieniowych i dyskopatii, także   zespołami pourazowymi, bólami i zawrotami głowy, chorobami naczyniowymi OUN (udary, TIA), padaczką, chorobami zwyrodnieniowymi OUN (m.in. parkinsonizm), zespołami otępiennymi, chorobami mięśni i złącza nerwowo-mięsniowego (miastenia, miopatia), neuralgiami różnego pochodzenia, neuropatiami oraz chorobami nerwów czaszkowych i obwodowych.

Łukasz Leszczyński - ZnanyLekarz.pl

prof Janusz Wendorff

Specjalista z zakresu neurologii, neurologii dziecięcej

Specjalista z zakresu neurologii, neurologii dziecięcej i epileptologii. Obecnie pracuje jako konsultant neurologii Kliniki Neurochirurgii ICZMP w Łodzi.

Przez wiele lat był kierownikiem Kliniki Neurologii Dziecięcej w tym Instytucie a także byłym kierownikiem Zakładu Neurologii, Rehabilitacji Neurologicznej i Kinezyterapii Uniwersytetu J. Kochanowskiego w Kielcach. Wykładowca na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Przyjmuje i konsultuje dzieci ze szczególnym problemami z zakresu neurologii dziecięcej dotyczącymi oceny  rozwoju niemowląt i małych dzieci  z opóźnieniem psychoruchowym, mózgowym porażeniem dziecięcym, zaburzeniami napadowymi (drgawki, padaczka), opóźnieniami rozwoju mowy, trudnościami szkolnymi i bólami głowy. Ponadto udziela konsultacji w zakresie neurologii u dorosłych w takich schorzeniach jak: zespoły bólowe kręgosłupa, bóle głowy i padaczka.

Janusz Wendorff - ZnanyLekarz.pl

Umów się na specjalistyczną konsultację z neurologiem.

Konsultacje neurologiczne - specjalistyczna opieka dla dzieci i dorosłych - Centrum Medyczne TriMedic

Konsultacje neurologiczne

W naszym centrum medycznym prowadzimy specjalistyczny gabinet neurologiczny. Zajmujemy się leczeniem schorzeń układu nerwowego – obwodowego i centralnego. Na podstawie trafnej diagnozy zapewniamy naszym pacjentom kompleksowe leczenie neurologiczne. Współpracujemy z bardzo dobrymi lekarzami specjalistami z dziedziny neurologii: Prof. dr. hab n. med. J. Wendorffem oraz dr Łukaszem Leszczyńskim.

Przeprowadzamy specjalistyczne badania neurologiczne: badanie głowy i szyi (nerwy czaszkowe), badanie kończyn górnych i dolnych, łącznie ze stopami oraz badanie tułowia. Dysponujemy sprzętem umożliwiającym wykonanie licznych badań diagnostycznych - np. badań dopplerowskich czy USG. 

Neurolog dziecięcy

Współpracujemy również z neurologiem dziecięcym zajmującym się leczeniem niemowląt, dzieci i młodzieży z zaburzeniami i chorobami układu nerwowego. Oferujemy konsultacje i leczenie w zakresie: wcześniactwa, oceny rozwoju dziecka, urazów okołoporodowych, asymetrii ułożenia, nieprawidłowości napięcia mięśniowego, mózgowego porażenia dziecięcego, zaburzeń rozwojowych i wielu innych. 

Leczymy wszystkie schorzenia neurologiczne

Znajdziesz u nas wszechstronną i skuteczną pomoc we wszystkich przypadkach neurologicznych.


Zapewniamy pomoc m.in. w przypadku:

  • udaru mózgu i chorób związanymi z zaburzeniami krążenia mózgowego,
  • choroby Alzheimera,
  • chorób zapalnych ośrodkowego układu nerwowego,
  • zaburzeń obejmujących nerwy obwodowe,
  • zaburzeń okresowych i napadowych, takich jak bóle głowy i padaczka.
Neurolog dziecięcy - specjalistyczna opieka neurologiczna dla dzieci - Centrum Medyczne TriMedic

Cennik

DO GÓRY