fbpx

Specjalistyczna opieka neurologiczne dla dzieci i dorosłych

Zapewniamy szybki dostęp do najlepszych specjalistów oraz krótkie terminy wizyt.

dr Łukasz Leszczyński

Specjalista neurolog

Specjalista neurolog, od 2003 roku pracuje w Pabianickim Centrum Medycznym na Oddziale Neurologii.

Zajmuję się: zespołami bólowymi kręgosłupa na tle zmian zwyrodnieniowych i dyskopatii, także   zespołami pourazowymi, bólami i zawrotami głowy, chorobami naczyniowymi OUN (udary, TIA), padaczką, chorobami zwyrodnieniowymi OUN (m.in. parkinsonizm), zespołami otępiennymi, chorobami mięśni i złącza nerwowo-mięsniowego (miastenia, miopatia), neuralgiami różnego pochodzenia, neuropatiami oraz chorobami nerwów czaszkowych i obwodowych.

Łukasz Leszczyński - ZnanyLekarz.pl

dr Elźbieta Żelazowska

Specjalista z zakresu neurologii dziecięcej.

Umów się na specjalistyczną konsultację z neurologiem.

Konsultacje neurologiczne - specjalistyczna opieka dla dzieci i dorosłych - Centrum Medyczne TriMedic

Konsultacje neurologiczne

W naszym centrum medycznym prowadzimy specjalistyczny gabinet neurologiczny. Zajmujemy się leczeniem schorzeń układu nerwowego – obwodowego i centralnego. Na podstawie trafnej diagnozy zapewniamy naszym pacjentom kompleksowe leczenie neurologiczne. Współpracujemy z bardzo dobrymi lekarzami specjalistami z dziedziny neurologii: Prof. dr. hab n. med. J. Wendorffem oraz dr Łukaszem Leszczyńskim.

Przeprowadzamy specjalistyczne badania neurologiczne: badanie głowy i szyi (nerwy czaszkowe), badanie kończyn górnych i dolnych, łącznie ze stopami oraz badanie tułowia. Dysponujemy sprzętem umożliwiającym wykonanie licznych badań diagnostycznych - np. badań dopplerowskich czy USG. 

Neurolog dziecięcy

Współpracujemy również z neurologiem dziecięcym zajmującym się leczeniem niemowląt, dzieci i młodzieży z zaburzeniami i chorobami układu nerwowego. Oferujemy konsultacje i leczenie w zakresie: wcześniactwa, oceny rozwoju dziecka, urazów okołoporodowych, asymetrii ułożenia, nieprawidłowości napięcia mięśniowego, mózgowego porażenia dziecięcego, zaburzeń rozwojowych i wielu innych. 

Leczymy wszystkie schorzenia neurologiczne

Znajdziesz u nas wszechstronną i skuteczną pomoc we wszystkich przypadkach neurologicznych.


Zapewniamy pomoc m.in. w przypadku:

 • udaru mózgu i chorób związanymi z zaburzeniami krążenia mózgowego,
 • choroby Alzheimera,
 • chorób zapalnych ośrodkowego układu nerwowego,
 • zaburzeń obejmujących nerwy obwodowe,
 • zaburzeń okresowych i napadowych, takich jak bóle głowy i padaczka.
Neurolog dziecięcy - specjalistyczna opieka neurologiczna dla dzieci - Centrum Medyczne TriMedic
Dobry neurolog

Dobry neurolog

Neurolog zajmuje się badaniem chorób neurologicznych, diagnozą oraz specjalistycznym leczeniem. Konsultacja z lekarzem może dotyczyć zatem wielu schorzeń związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu obwodowego oraz ośrodkowego układu nerwowego. Są to m.in. niegroźne bóle głowy czy poważna choroba neurodegeneracyjna, taka jak stwardnienie zanikowe boczne.

Przyczyny występowania poszczególnych schorzeń są bardzo zróżnicowane. Ich podłożem mogą być infekcje wirusowe, grzybicze i bakteryjne, zaburzenia układu krążenia i odpornościowego, a także uwarunkowania genetyczne.

Doświadczony zespół lekarzy

W naszym Centrum Medycznym TriMedic skorzystasz z pomocy doświadczonych neurologów. Współpracujemy z prof. dr. hab n. med. Januszem Wendorffem specjalistą z zakresu neurologii, neurologii dziecięcej i epileptologii oraz dr Łukaszem Leszczyńskim, który zajmuje się przede wszystkim zespołami bólowymi kręgosłupa, bólami głowy, chorobami naczyniowymi, mięśni i złącza nerwowo-mięsniowego, neuropatiami, a także chorobami nerwów czaszkowych i obwodowych.

W TriMedic podchodzimy do leczenia w kompleksowy sposób, dlatego przeprowadzamy szereg niezbędnych badań neurologicznych, takich jak: badanie głowy, szyi, kończyn górnych, dolnych (wraz ze stopami) i tułowia. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, który umożliwia nam wykonanie badań diagnostycznych oraz postawienie właściwej diagnozy.

Kompleksowe leczenie chorób neurologicznych

Przeprowadzamy wywiad lekarki, wykonujemy proste badania odruchów fizjologicznych, oceniamy prawidłowość chodzenia, mowy oraz czucia powierzchniowego, rozpoznajemy problem i rozpoczynamy skuteczne leczenie takich chorób, jak:

 • migrena i bóle głowy
 • udar mózgu,
 • padaczka,
 • stwardnienie rozsiane i zanikowe boczne,
 • choroba Alzheimera, Parkinsona, Huntingtona, Creutzfeldta-Jakoba,
 • zespół Guillaina-Barrégo,
 • zapalenie opon mózgowych,
 • rwa kulszowa,
 • encefalopatia wątrobowa.

Przeprowadzamy wywiad lekarki, wykonujemy proste badania odruchów fizjologicznych, oceniamy prawidłowość chodzenia, mowy oraz czucia powierzchniowego, rozpoznajemy problem i rozpoczynamy skuteczne leczenie takich chorób, jak:

 

Leczenie schorzeń neurologicznych

Neurologia - przeprowadzamy specjalistyczne badania

Oprócz konsultacji z neurologiem, w naszym Centrum Medycznym TriMedic skorzystasz także ze specjalistycznych badań. Wśród nich znajduje się:

- tomografia komputerowa,

- rezonans magnetyczny,

- USG.

Badania wykonywane są przez najlepszych diagnostyków, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie zdiagnozować schorzenie i zalecać najlepsze metody leczenia do określonego problemu.

 

Neurolog Łódź w TriMedic

W Naszej Przychodni Medycznej Trimedic w Łodzi oferujemy wizytę lekarską u doświadczonego lekarza neurologa, który oferuje usługi prywatne i jest w stanie pomóc pacjentom z różnymi problemami neurologicznymi z szerokiergo zakresu. Nasz neurolog może pomóc Ci w diagnozowaniu i leczeniu chorób układu nerwowego, takich jak bóle głowy, zaburzenia naczyniowe, zaburzenia mowy, choroby Parkinsona i Alzheimer’a oraz inne przewlekłe schorzenia neurologiczne. Ponieważ nasz specjalista przyjmuje pacjentów prywatnie, możne poświęcić odpowiednią ilość czasu oraz indywidualizowane wsparcie medyczne w zależności od historii choroby pacjenta. 

Wszyscy lekarze pracujący w Przychodni Medycznej Trimedic mają bogate doświadczenie medyczne i mogą oferować dokładnie dobraną opiekę dla swoich pacjentów na każdym etapie procesu leczenia. Specjaliści z zakresu neurologii z TriMedic szanują swoich pacjentów i starają się opracować plan leczenia dopasowany indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Zaangażowanie lekarzy dla dobra ich pacjentów oraz profesjonalna diagnostyka to cechy Przychodni Medycznej Trimedic w Łodzi, które czyni ją godną polecania placówką medyczną. Serdecznie zachęcamy do umawiania wizyt w naszej poradni neurologicznej. 

Prywatny neurolog w Łodzi. Umów wizytę

Wizyta u neurologa prywatnie w Łodzi umożliwia pacjentom szybki dostęp do specjalistycznej opieki zdrowotnej i diagnostykę zaburzeń w funkcjonowaniu układu nerwowego. Do zadań neurologa należy rozpoznawanie chorób neurologicznych i dysfunkcji w czuciu oraz ich leczenie. Specjalista pomaga pacjentom doświadczającym m.in. częstych bólów głowy z nieznanych powodów, nawracających migren, zawrotów głowy, omdleń, problemów z zasypianiem i bezsennością, ataków epilepsji oraz zajmuje się chorobami neurodegeneracyjnymi (np. chorobą Alzheimera i chorobą Parkinsona). Stałą opieką neurologiczną powinny zostać objęte także osoby ze stwierdzonym stwardnieniem rozsianym, a także z zaburzeniami ruchowymi i neuropatią.

Na prywatne konsultacje u neurologa w Łodzi nie trzeba długo czekać, a to skraca cierpienie pacjenta i czas oczekiwania na diagnozę. Lekarz może również poświęcić pacjentowi więcej czasu podczas pojedynczej wizyty, aby dokładnie poznać historię medyczną i objawy zgłaszane przez chorego. Indywidualne podejście, jakie oferują neurolodzy prywatni z TriMedic w Łodzi, zapewnia pacjentom kompleksową i skuteczną opiekę, dostosowaną do ich potrzeb.

Zachęcamy do umówienia się na wizytę do neurologa prywatnie, aby jak najszybciej rozpocząć diagnostykę zaburzeń neurologicznych i wdrożyć skuteczne leczenie.

Cennik - Neurolog prywatnie

DO GÓRY