fbpx

Odpowiednia i skuteczna rehabilitacja

Oferujemy pomoc doświadczonego lekarza rehabilitacji medycznej.

dr Zofia Merc-Gołębiowska

Specjalista w zakresie rehabilitacji chorób narządu ruchu

Specjalista w zakresie rehabilitacji chorób narządu ruchu oraz pediatrii.

Zajmuję się dziećmi z opóźnionym rozwojem psychoruchowym, w przebiegu wcześniactwa, wad wrodzonych, chorób CUN, usprawnianiem dzieci z zespołem Downa oraz innymi chorobami genetycznymi, rehabilitacją pacjentów w trakcie i po leczeniu chorób nowotworowych, urazach narządu ruchu. 

Zofia Merc-Gołębiowska - ZnanyLekarz.pl

dr Justyna Gołębiowska

Specjalista w zakresie rehabilitacji medycznej

Specjalista w zakresie rehabilitacji medycznej, absolwentka Wydziału Lekarskiej Akademii Medycznej w Łodzi.

Obecnie pełni funkcję Kierownika Pracowni Fizjoterapii Pediatrycznej Wydziału Wojskowo-Lekarskiego na kierunku fizjoterapia.

Ukończyła wiele kursów doskonalących z zakresu diagnostyki i usprawniania dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych m.in.: kurs metody Vojty, kurs metody McKenziego, kompleksowej terapii przeciwobrzękowej oraz kurs monachijskiej funkcjonalnej diagnostyki rozwojowej.

Justyna Gołębiowska - ZnanyLekarz.pl

Umów się na specjalistyczną konsultację z lekarzem rehabilitacji medycznej.

Skuteczny gabinet rehabilitacyjny w Łodzi - Centrum Medyczne TriMedic

Specjalistyczne konsultacje lekarskie

Oferujemy profesjonalne konsultacje z lekarzem rehabilitacji medycznej, który zajmie się oceną układu ruchu pacjenta oraz zaproponuje odpowiednie działania lecznicze. Na podstawie przeprowadzonych badań zakwalifikujemy Cię do odpowiednich zabiegów rehabilitacyjnych lub zlecimy dodatkowe badania. Lekarz rehabilitacji medycznej zajmie się również doborem zaopatrzenia ortopedycznego.

Sprawdzone i profesjonalne leczenie rehabilitacyjne

W naszej poradni otrzymasz specjalistyczną pomoc medyczną. Zajmujemy się rehabilitacją wrodzonych oraz nabytych schorzeń narządu ruchu. Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej oraz sportowej. Lekarz zaplanuje indywidualną rehabilitację dla pacjentów po kontuzjach, urazach oraz z różnego rodzaju chorobami układu ruchu. Każdemu pacjentowi proponujemy dobór takiej formy rehabilitacji, która będzie skuteczna i zarazem komfortowa dla niego samego.

Pomagamy osobom z chorobami układu ruchu

Specjalista rehabilitacji medycznej zajmuje się diagnostyką i ustalaniem programu leczenia usprawniającego w schorzeniach układu ruchu, takich jak:

  • choroby reumatyczne
  • osteoporoza
  • dystrofie mięśniowe
  • nowotwory
  • mózgowe porażenie dziecięce
  • urazy (złamania, skręcenia)
  • zmiany zwyrodnieniowe (stawów, kręgosłupa)
  • wady postawy i skrzywienia kręgosłupa
  • wady wrodzone u dzieci
Złamanie lub inny uraz ortopedyczny - Centrum Medyczne TriMedic

Rehabilitacja medycza Łódź w TriMedic

W Przychodni Medycznej Trimedic w Łodzi oferujemy dostęp do doświadczego lekarza rehabilitacji leczniczej, który oferuje usługi prywatne i jest w stanie pomóc pacjentom w przypadku szerokiego zakresu chorób. Nasz specjalista może pomóc leczyć między innymi: bóle pleców, bóle głowy, bóle stawów i nerwicę lub depresję. Lekarz rehabilitacji medycznej może również pomagać pacjentom uwalniać się od innych nieprzyjemnych objawów takich jak migrena lub uraz sportowy.

Pacjenci umawiając wizytę w Centrum Rehabilitacji TriMedic mogą czuć się bezpiecznie wiedząc, że nasz lekarz rehabilitacji medycznej ma duże doświadczenie i może oferować skuteczną opiekę medyczną na każdym etapie procesu leczenia. Lekarze pracujący w Przychodni Medycznej Trimedic są wysoko ukształtowani profesjonalistami, którzy szanują swoich pacjentów i starają się spersonalizować swoje usługi tak, aby zaspokoić potrzeby swoich pacjentów. Zachęcamy do kontaktu z nami.

Cennik - Rehabilitacja prywatnie

DO GÓRY