fbpx

Likwidujemy obrzęki oraz usprawniamy przepływ limfy po przebytych chorobach

Kompleksowa terapia przeciwobrzękowa

Jako nieliczni w Łodzi oferujemy kompleksową leczniczą terapię przeciwobrzękową. Za pomocą nowoczesnych i sprawdzonych terapii pobudzamy przepływ limfy przez naczynia limfatyczne. Pomagamy osobom zmagającym się z obrzękiem limfatycznym po zabiegach chirurgicznych (w tym mastektomii),  zaburzeniach gospodarki hormonalnej, po usunięciu węzłów chłonnych oraz po chorobach nowotworowych.

Współpracujemy z doświadczonym specjalistą z zakresu masażu limfatycznego. Wiemy, jak ważny jest szybki powrót do zdrowia, dlatego gwarantujemy rozpoczęcie terapii już w ciągu 2 tygodni od zapisu.

Kompleksowa terapia przeciwobrzękowa - drenaż limfatyczny - Centrum Medyczne TriMedic

Korzystamy ze specjalistycznych metod

  • W leczeniu obrzęków wykorzystujemy pneumatyczny masaż limfatyczny (jest on wykonywany za pomocą specjalnych pneumatycznych mankietów) oraz manualny masaż limfatyczny.
  • W drenażu limfatycznym posługujemy się nowoczesnymi technikami aplikacji opartymi na dogłębnej analizie pacjenta. Drenaż limfatyczny wspomagamy bandażowaniem, którego celem jest wzmocnienie przepływu limfy.
  • Wszystkie bandaże potrzebne do wykonania zabiegu dostępne są na miejscu. Działania te wykonane w odpowiedniej kolejności, są istotą drenażu limfatycznego i gwarantują uzyskanie najlepszych efektów

Przyjmujemy zamówienia na wyroby uciskowe

Uzupełnieniem naszej terapii przeciwobrzękowej jest możliwość zamówienia wysokiej jakości wyrobów uciskowych stosowanych w niewydolności żylnej i limfatycznej. Na podstawie dokładnych pomiarów zlecamy uszycie odpowiedniej odzieży kompresyjnej. Celem noszenia wyrobów uciskowych jest zapewnienie ciśnienia, które powoduje przemieszczanie się płynu z przestrzeni międzykomórkowych do naczyń chłonnych i dalej do krwiobiegu.

Skuteczna terapia już w 3 tygodnie!

Zwiększenie ciśnienia tkanki i tym samym polepszenie resorpcji

Urzymanie efektów drenażu limfatycznego

Redukuje opuchlizny oraz zabezpiecza przed narastaniem obrzęku

Masaż limfatyczny Łódź w TriMedic

W naszej Przychodni Medycznej TriMedic w Łodzi oferujemy usługę masażu limfatycznego, który ma szeroki zakres zastosowań medycznych i prozdrowotnych. Jest to specjalna terapia manualna, która działa na układ limfatyczny poprzez delikatne ruchy masujące i usprawniające. Masaż limfatyczny jest stosowany w celu poprawy mikrokrążenia, zmniejszenia obrzęków i stanu zapalnego oraz likwidacji cellulitu. 

Masaż limfatyczny wykonywany w TriMedic jest delikatny i skuteczny sposobem leczenia dolegliwości powiązanych z układem limfatycznym oraz innymi problemami takimi jak cellulit lub bolesne obrzeknięcia. Wykorzystując odpowiednie techniki i nacisku drenażu. Ta metoda jest skuteczną metodą przywrócenia prawidłowej funkcji organizmu oraz koordynacji między ruchem a systemem układu limfaticznego u pacjentów.

Wyjątkowy drenaż limfatyczny Łódź w TriMedic

Nasza Przychodnia Medyczna Trimedic w Łodzi oferuje, również profesjonalny i skuteczny drenaż limfatyczny. Odwiedzający nas pacjenci mogą liczyć na najlepsze usługi, wykwalifikowany personel oraz nowoczesne sprzęty do ich leczenia. Nasza kadra operatorów jest doświadczona i specjalizuje się w masażach limfatycznym. Supernowoczesne urządzenia umożliwiają bardzo precyzyjne diagnozowanie i profesjonalną terapię wszelkich dolegliwości związanych z układem limfatycznym. 

Jako placówka medyczna dbamy o zapewnienie naszym pacjentom miłej atmosfery, przystępnych cen usług oraz możliwość szybkiego i bezpiecznego leczenia schorzeń poprzez drenaż limfatyczny. Nasza oferta to pełen zakres bezbolesnych drenażu limfatycznego, który jest skuteczną metodą przywrócenia prawidłowej funkcji organizmu oraz koordynacji między ruchem a systemem układu limfatycznego. Pomożemy Ci osiągnąć pożądane rezultaty!

Leczniczy drenaż limfatyczny – skuteczna terapia już w 3 tygodnie.

Drenaż limfatyczny

Doskonale pobudza i reguluje krążenie krwi i limfy w organiźmie

  • redukcja cellulitu
  • poprawa jędrności i elastyczności skóry
  • zmniejszenie obrzęków kończyn
  • detoksykacja organizmu
  • usuwanie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii

Zapytaj o szczegóły zabiegu!

DO GÓRY