fbpx

Pediatra dla dzieci i dorosłych

Kompleksowa opieka dla dzieci i dorosłych z podstawowymi chorobami - pomoc doświadczonego pediatry oraz pełna diagnostyka z zakresu medycyny rodzinnej.

dr Anna Leśniewska

Specjalista pediatrii i medycyny paliatywnej, z 27-letnim stażem pracy

Ukończyłam Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
 
Szkolenia specjalizacyjne w zakresie pediatrii odbywałam w Szpitalu im. M. Konopnickiej i  im. Korczaka oraz Instytucie CZMP w Łodzi. 
 
Aktualnie pracuję w poradni pediatrycznej oraz prowadzę indywidualną praktykę lekarską.
W swojej praktyce pediatrycznej zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem chorych dzieci oraz sprawuję  opiekę nad dziećmi zdrowymi ( bilanse zdrowia, szczepienia. poradnictwo).
 

dr Eugenia Szuszkiewicz

SPECJALISTA PEDIATRA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2015 r.). Szkolenie specjalizacyjne ukończyłam w Uniwersyteckim Centrum Pediatrii im. M. Konopnickiej w Łodzi.
7 lat pracowałam w Centrum Opieki Paliatywnej dla Dzieci Fundacji „Gajusz”. Od kilku lat pełnię dyżury w szpitalu im. Biegańskiego na Oddziale Chorób Zakaźnych, Tropikalnych i Pasożytniczych dla Dzieci.
Zajmuje się leczeniem dzieci i młodzieży w POZ, dziecięcą opiekąpaliatywną, wykonuję Przezklatkowe Badanie Ultrasonograficzne Płuc (PBUP point of care od 2018r.). Moim obszarem zainteresowania również jest Psychoonkologia i Tanatoedukacja.
Od lipca 2023r. prowadzę wraz z Kołem Matek Lekarek szkolenia i warsztaty tanatoedukacyjne dla lekarzy „O dobrej śmierci” w OIL w Łodzi. W 2017r. uzyskałam I nagrodę w Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Życiodajna śmierć” – pamięci Elizabeth Kȕbler-Ross” za prezentację pracy w sesji „Tanatoedukacyja”.

Umów się na specjalistyczną konsultację z pediatrą.

Cennik - Pediatra prywatnie

DO GÓRY