Schorzenia układu kostno-stawowego

Zapewniamy skuteczną pomoc medyczną, oferujemy konsultacje, diagnostykę i leczenie chorób reumatycznych i reumatoidalnych.

dr Małgorzata Biernacka- Zielińska

Specjalista reumatolog, pediatra

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi, specjalista chorób dzieci, reumatolog. Od 20 lat związana z Kliniką Kardiologii i Reumatologii Dziecięcej, wcześniej z oddziałem chorób zakaźnych ( 10 lat). Jako reumatolog zajmuje się leczeniem dzieci i chorych dorosłych z problemami zapalnymi stawów ( MIZS, RZS, łuszczycowe zapalenie stawów, spondyloartropatie zapalne w tym zesztywniające zapalenie stawów kregosłupa, odczynowe zapalenie stawów) oraz innymi chorobami tkanki łącznej ( kolagenozami) jak toczeń rumieniowaty układowy, zapalenie skórno- mięśniowe, twardzina, boreliozą stawową oraz chorobą zwyrodnieniową stawów Od lat pracuje jako ekspert na portalu internetowym www.rossnet.pl o zasięgu ogólnopolskim.

Umów się na specjalistyczną konsultację z reumatologiem.

Gabinet reumatologii w Łodzi - Centrum Medyczne TriMedic

Gabinet reumatologii w Łodzi

Specjalizujemy się w rozpoznawaniu i leczeniu chorób reumatycznych. Oferujemy profesjonalne konsultacje. Pomagamy przede wszystkim w takich problemach zdrowotnych, jak: zwyrodnienia, stany zapalne układu kostno-stawowego i tkanki łącznej. Pacjenci zgłaszają się do nas najczęściej z takimi objawami, jak: obrzęk stawów, sztywność stawów, bolesność mięśni, kości i stawów oraz wiele innych. Stosujemy zróżnicowane metody leczenia dostosowane do źródła schorzenia oraz indywidualnego przebiegu choroby.

Specjalistyczna pomoc reumatologa

W naszym Centrum Medycznym TriMedic uzyskasz profesjonalną pomoc doświadczonego i wykwalifikowanego lekarza reumatologa. Lekarz zajmie się m.in. przeprowadzeniem wszystkich potrzebnych badań, diagnozą choroby oraz zaproponuje odpowiednie leczenie: rehabilitację leczniczą, zabiegi chirurgiczne lub inne. Ponieważ pacjenci często skarżą się na ból przy poruszaniu, naszym celem jest jak najszybsze i skuteczne pozbycie się przykrych objawów oraz powrót do pełnego komfortu i sprawności ruchowej. 

Szybka pomoc w schorzeniach reumatologicznych

Szybka diagnoza i intensywne leczenie chorób układu ruchu mają kluczowe znaczenie w przebiegu i postępu choroby. Jeśli borykasz się z jedną z chorób reumatologicznych, zgłoś się do nas. Gwarantujemy fachową pomoc medyczną. Pomagamy w takich chorobach, jak:

  • reumatoidalne zapalenie stawów RZS,
  • łuszczycowe zapalenie stawów,
  • zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa,
  • borelioza,
  • toczeń rumieniowaty układowy, choroba zwyrodnieniowa stawów kolanowych, biodrowych, kręgosłupa, rąk i nóg.
Leczenie schorzeń reumatologicznych - Centrum Medyczne TriMedic

Cennik

DO GÓRY