fbpx

Skuteczne metody fizjoterapeutyczne

Pomagamy osobom z różnymi dolegliwościami - korzystamy z uznanych na całym świecie skutecznych metod.

Fizjoterapeuta

mgr Paulina Jankowska

Magister fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Certyfikowany terapeuta manualny MTI- pracuje zgodnie ze standardami Międzynarodowej Federacji Ortopedycznych Fizjoterapeutów Manualnych (IFOMPT).

Specjalizuje się w terapii dysfunkcji układu nerwowo-miesniowo-szkieletowego. Zajmuję się rehabilitacją zachowawczą, przedoperacyjną oraz po chirurgicznych zabiegach ortopedycznych.

Fizjoterapeuta

mgr Adrian Woźny

Instruktor Międzynarodowego Instytutu McKenziego. W 2006 roku ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi na Wydziale Fizjoterapii.

Początkowo pracował jako fizjoterapeuta w Wojewódzkim Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Narządu Ruchu im. Z. Radlińskiego w Łodzi. Obecnie pracuję we własnej praktyce prywatnej oraz w Certyfikowanej Klinice Międzynarodowego Instytutu McKenziego w Poznaniu.

Od 2013 roku jest Instruktorem Międzynarodowego Instytutu McKenziego.

Adrian Woźny - ZnanyLekarz.pl

Fizjoterapeuta

dr n.med. Agata Wróblewska

Fizjoterapeuta, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Naukę kontynuowałam na studiach doktoranckich w Klinice Chorób Układu Pozapiramidowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w pracy w oddziale neurologicznym, a teraz w pracy w poradni rehabilitacyjnej. Na co dzień pracuję z pacjentem neurologicznym oraz ortopedycznym.

Ukończone kursy:

 • PNF podstawowy
 • PNF rozszerzony
 • PNF rozszerzony
 • FMD
 • instruktor Nordic Walking
 • kurs thera-band
 • kurs masażu klasycznego i leczniczego
 • pinoterapia
 • terapia manualna metodą Maitland

Fizjoterapeuta

mgr Aleksandra Kostecka

Magister fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Fizjoterapeuta

mgr Milena Trella-Gołębiowska

Fizjoterapeuta oraz pedagog specjalny.

W 2007 roku ukończyła studia magisterskie na kierunku Pedagogika Specjalna na Uniwersytecie Łódzkim. Przede wszystkim specjalizuje się w terapii obrzęku limfatycznego. W 2012 roku uzyskała tytuł terapeuty obrzękowego.

Milena Trella-Gołębiowska - ZnanyLekarz.pl

Fizjoterapeuta

mgr Piotr Gołębiowski

Magister fizjoterapii, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Zapraszamy na konsultacje z fizjoterapeutą. Wybierzemy dla Ciebie skuteczną terapię.

Fizjoterapia osób starszych - Centrum Medyczne TriMedic

Skorzystaj z pomocy fizjoterapeuty

Oferujemy skuteczną pomoc w walce z dolegliwościami powstałymi na skutek urazu, operacji, choroby lub niepełnosprawności. Za pomocą sprawdzonych metod fizjoterapii dajemy możliwość szybszego powrotu do zdrowia. Pomagamy w szczególności osobom po kontuzjach i operacjach. Minimalizujemy ból oraz poprawia zakres i jakość ruchu. Współpracujemy z doświadczonymi i wykwalifikowanymi specjalistami, którzy najpierw poszukują przyczyn dysfunkcji, a następnie podejmują się indywidualnie dobranej terapii. 

Wspieramy za pomocą fizjoterapii w różnorodnych problemach zdrowotnych

Fizjoterapia poprawia komfort życia i pozwala szybko wrócić do zdrowia i sprawności. Jest skutecznym sposobem łagodzenia zmian zwyrodnieniowych stawów kręgosłupa, dyskopatii, bólów głowy, stanów pourazowych, udarów krwotocznych, porażeń nerwów obwodowych oraz wielu innych. Odpowiednio dobrana terapia może nie tylko poprawić Twój komfort życia, ale również zapobiec w przyszłości zabiegom chirurgicznym.

Skuteczny program fizjoterapeutyczny

Na podstawie wstępnej rozmowy oraz szeregu badań zaproponujemy Ci najlepszą dla Ciebie pomoc. Stosujemy różne techniki terapeutyczne. Zawsze obserwujemy reakcje ciała i w zależności od potrzeb modyfikujemy metody.

Znajdziesz u nas wszystkie skuteczne metody fizjoterapii:

 • krioterapia,
 • laseroterapia,
 • ultradźwięki,
 • terapia metodą McKenziego,
 • fizjoterapia metodą Bobath, Wojta, FDM, PNF.
Skuteczny program fizjoterapeutyczny - Centrum Medyczne TriMedic

Fizjoterapeuta Łódź w TriMedic

W Przychodni Medycznej Trimedic w Łodzi oferujemy dostęp do fizjoterapeuty - doświadczony specjalista, który przyjmuje pacjentów prywatnie. Nasz fizjoterapeuta służy swoje swoją wiedzą i umiejętnościami, aby pomagać pacjentom cierpiącym na różne choroby. W tym celu fizjoterapeuta wykonuje intensywną terapię w stronę rehabilitacji oraz bierze pod uwagę problematykę choroby.

Fizjoterapeuta, również doradza pacjentom odpowiednie ćwiczenia i masaże oraz inne niezbędne terapie. Jego głównym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa i poprawa funkcjonowania narządów wewnętrznych oraz ogólny stan pacjenta. Do lekarza można skierować się na takie problemy jak: skrzywienia kręgosłupa, dyskopatia, artroza stawu biodrowego, osteoporoza, biegunka pooperacyjna i wiele innych schorzeń i dolegliwości. Zapraszamy do kontaktu z TriMedic w celu umówienia wizyty z naszym fizjoterapeutą.

Prywatny fizjoterapeuta w Łodzi. Umów wizytę

Fizjoterapeuci z centrum medycznego TriMedic w łodzi zapewniają specjalistyczne wsparcie rehabilitacyjne pacjentom po przebytych urazach lub operacjach, a także pomagają osobom m.in. ze schorzeniami układu ruchu lub układu nerwowego wrócić do pełni sił fizycznych. Nasz zespół składa się z doświadczonych fizjoterapeutów, którzy wykorzystują nowoczesne urządzenia rehabilitacyjne i terapie, aby pomóc pacjentom wrócić do zdrowia i sprawności.

Warto udać się na wizytę do prywatnego fizjoterapeuty w Łodzi nie tylko w celu przywrócenia ruchomości stawów po urazach i zabiegach. Jeżeli wykonujesz pracę siedzącą lub stojącą, odczuwasz częste bóle kręgosłupa, nadmierne napięcie mięśni, napięciowe bóle głowy lub dyskomfort i ból podczas poruszania się, to współpraca z fizjoterapeutą pomoże Ci pozbyć się przykrych dolegliwości. Specjalista dopasuje indywidualny plan leczenia (np. w postaci zabiegów rehabilitacyjnych) oraz ćwiczenia, które zwiększą wytrzymałość ciała, koordynację oraz zmniejszą napięcie mięśniowe.

Zapraszamy do centrum TriMedic w Łodzi i umówienia prywatnej wizyty do fizjoterapeuty.

Cennik - Fizjoterapeuta prywatnie

DO GÓRY