Pomagamy osobom z różnymi dolegliwościami

Korzystamy z uznanych na całym świecie skutecznych metod fizjoterapeutycznych.

mgr Piotr Moneta

Magister fizjoterapii, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Obecnie w trakcie studiów doktoranckich na w/w uniwersytecie. Pracuję z pacjentami ze schorzeniami o podłożu neurologicznym (udar mózgu, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona, urazy CUN).

Specjalizuje się również w rehabilitacji i stymulacji dzieci: z opożnieniem rozwoju psychomotorycznego, ze schorzeniami neurologicznymi, onkologicznymi oraz z wadami postawy. Z tego typu małymi pacjentami pracuję na co dzień.

Piotr Moneta - ZnanyLekarz.pl

mgr Adrian Woźny

Instruktor Międzynarodowego Instytutu McKenziego. W 2006 roku ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi na Wydziale Fizjoterapii.

Początkowo pracował jako fizjoterapeuta w Wojewódzkim Centrum Ortopedii i Rehabilitacji Narządu Ruchu im. Z. Radlińskiego w Łodzi. Obecnie pracuję we własnej praktyce prywatnej oraz w Certyfikowanej Klinice Międzynarodowego Instytutu McKenziego w Poznaniu.

Od 2013 roku jest Instruktorem Międzynarodowego Instytutu McKenziego.

Adrian Woźny - ZnanyLekarz.pl

mgr Agata Wróblewska

Magister fizjoterapii, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Naukę kontynuowałam na studiach doktoranckich w Klinice Chorób Układu Pozapiramidowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w pracy w oddziale neurologicznym, a teraz w pracy w poradni rehabilitacyjnej. Na co dzień pracuję z pacjentem neurologicznym oraz ortopedycznym.

Oprócz pracy z pacjentem, która sprawia mi ogromną satysfakcję, pracuję na rzecz zawodu fizjoterapeuty jako członek Krajowej Rady Fizjoterapeutów.

Ukończone kursy:

- PNF podstawowy

- PNF rozszerzony

- PNF w neurologii

- FDM

- instruktor Nordic Walking

- kurs thera-band

- kurs masażu klasycznego i leczniczego

 

mgr Aleksandra Kostecka

Magister fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

mgr Milena Trella-Gołębiowska

Fizjoterapeuta oraz pedagog specjalny.

W 2007 roku ukończyła studia magisterskie na kierunku Pedagogika Specjalna na Uniwersytecie Łódzkim. Przede wszystkim specjalizuje się w terapii obrzęku limfatycznego. W 2012 roku uzyskała tytuł terapeuty obrzękowego.

Milena Trella-Gołębiowska - ZnanyLekarz.pl

mgr Piotr Gołębiowski

Magister fizjoterapii, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Zapraszamy na konsultacje z fizjoterapeutą. Wybierzemy dla Ciebie skuteczną terapię.

fizjoterapeuta-dla-osob-straszych-Łódź

Skorzystaj z pomocy fizjoterapeuty

Oferujemy skuteczną pomoc w walce z dolegliwościami powstałymi na skutek urazu, operacji, choroby lub niepełnosprawności. Za pomocą sprawdzonych metod fizjoterapii dajemy możliwość szybszego powrotu do zdrowia. Pomagamy w szczególności osobom po kontuzjach i operacjach. Minimalizujemy ból oraz poprawia zakres i jakość ruchu. Współpracujemy z doświadczonymi i wykwalifikowanymi specjalistami, którzy najpierw poszukują przyczyn dysfunkcji, a następnie podejmują się indywidualnie dobranej terapii.

Wspieramy za pomocą fizjoterapii w różnorodnych problemach zdrowotnych

Fizjoterapia poprawia komfort życia i pozwala szybko wrócić do zdrowia i sprawności. Jest skutecznym sposobem łagodzenia zmian zwyrodnieniowych stawów kręgosłupa, dyskopatii, bólów głowy, stanów pourazowych, udarów krwotocznych, porażeń nerwów obwodowych oraz wielu innych. Odpowiednio dobrana terapia może nie tylko poprawić Twój komfort życia, ale również zapobiec w przyszłości zabiegom chirurgicznym.

Skuteczny program fizjoterapeutyczny

Na podstawie wstępnej rozmowy oraz szeregu badań zaproponujemy Ci najlepszą dla Ciebie pomoc. Stosujemy różne techniki terapeutyczne. Zawsze obserwujemy reakcje ciała i w zależności od potrzeb modyfikujemy metody.

Znajdziesz u nas wszystkie skuteczne metody fizjoterapii:

  • krioterapia,
  • laseroterapia,
  • ultradźwięki,
  • terapia metodą McKenziego,
  • fizjoterapia metodą Bobath, Wojta, FDM, PNF.
fizjoterapteuta-Łódź

Cennik

DO GÓRY