Leczenie terapeutyczne i farmakologiczne

Pomożemy Ci przywrócić komfort życia. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy psychiatrycznej.

dr Agata Dwilewicz

Lekarz Psychiatra

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W marcu 2010r. zdobyła tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii. Pięcioletnie szkolenie specjalizacyjne odbyła w Centralnym Szpitalu Klinicznym U.M. w Łodzi. Równolegle do szkolenia specjalizacyjnego ukończyła trzyletni kurs Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie, której elementy wykorzystuje w codziennej pracy z pacjentami.

Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób oraz zaburzeń zdrowia psychicznego dorosłych, takich jak: zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, reakcja na ciężki stres i zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia występujące pod postacią somatyczną, schizofrenia i inne  zaburzenia psychotyczne, zaburzenia odżywiania, zaburzenia snu, zaburzenia osobowości, zaburzenia psychiczne związane z wiekiem podeszłym.

Agata Dwilewicz - ZnanyLekarz.pl

Specjalistyczna pomoc psychiatryczna dla każdego.

Kompleksowa pomoc psychiatryczna - Łódź - Centrum Medyczne TriMedic

Świadczymy kompleksową pomoc psychiatryczną

W naszym gabinecie psychiatrycznym diagnozujemy i leczymy objawy chorób psychicznych. Współpracujemy z bardzo dobrymi psychiatrami, którzy mają wszelkie niezbędne uprawnienia oraz kwalifikacje. Pomagamy w problemach takich jak: zaburzenia snu, ataki lęku i paniki, zaburzenia odżywiania, uzależnienia, depresja, schizofrenia, nerwice oraz wiele innych.

Gwarantujemy elastyczne podejście do pacjenta. Zapewniamy wsparcie i skuteczne leczenie w przebiegu chorób psychiatrycznych.

Specjalistyczna ocena stanu psychicznego

W naszym gabinecie psychiatrycznym stawiamy przede wszystkim na właściwe rozpoznanie choroby. Badanie psychiatryczne wykonuje się na podstawie rozmowy z pacjentem. Zawsze zbierany jest szczegółowy wywiad lekarski, podczas którego zbierane są informacje na temat aktualnych objawów, ich nasilenia, przebiegu. Uwzględniane są również dane dotyczące dzieciństwa, życia rodzinnego oraz zawodowego.  

Skuteczne metody leczenia psychiatrycznego

Na podstawie diagnozy ustalane są z pacjentem możliwości leczenia. W zależności od rozpoznania choroby oraz jej nasilenia psychiatra proponuje leczenie terapeutyczne, farmakologiczne lub łączone. Odpowiednio dobrane leki skutecznie hamują poziom lęków, nerwic, tendencje autodestrukcyjne oraz redukują wiele innych objawów chorób. Leczenie psychoterapeutyczne przeprowadzane jest jako indywidualna terapia z pacjentem. Psychiatra stale śledzi postępy leczenia i w razie konieczności proponuje alternatywne rozwiązania.

Skuteczny psychiatra - Łódź - Centrum Medyczne TriMedic

Cennik

DO GÓRY