fbpx

Zabiegi rehabilitacyjne

Wykonujemy skuteczne zabiegi, pomagamy pozbyć się bólu i odzyskać pełną sprawność

Pomagamy w powrocie do pełnej sprawności po urazach, kontuzjach i wypadkach

Sprawujemy profesjonalną opiekę nad osobami trenującymi różnego rodzaju dyscypliny sportowe. Specjalizujemy się w leczeniu urazów sportowych, kontuzji oraz wszelkiego rodzaju urazów ortopedycznych powstałych wskutek wypadków.

W ramach rehabilitacji pourazowej wykorzystujemy nowoczesną fizykoterapię. Metody terapii dobieramy zawsze indywidualnie do pacjenta, dzięki czemu ma on możliwość jak najszybszego powrotu do zdrowia.

Rehabilitacja - usługi fizykoterapeutów - Centrum Medyczne TriMedic
Rehabilitacja dla sportowców i osób po urazach sportowych - Centrum Medyczne TriMedic

Kompleksowy zakres rehabilitacji dla sportowców i osób po urazach ortopedycznych

Zajmujemy się rehabilitacją po złamaniach, zwichnięciach, stłuczeniach i kontuzjach sportowych. Pomagamy pacjentom z problemami dotyczącymi kolan, nadgarstków, kręgosłupa, barków i innych. Dedykujemy indywidualnie dobraną rehabilitację pacjentom:

  • po kontuzjach,
  • wymagającym specjalistycznej rehabilitacji po powstałych urazach sportowych,
  • po urazach ortopedycznych,
  • przygotowującym się do wzmożonej aktywności fizycznej (np. sezonu sportowego, zawodów sportowych itp.).

Sprawdzone metody rehabilitacji przez specjalistów od terapii manualnej, treningu funkcjonalnego i wydolnościowego czy metody McKenziego

Korzystamy z nowoczesnych metod rehabilitacji. Pomagamy dojść do pełnej sprawności za pomocą terapii manualnej wg. Koncepcji Maitlanda oraz Kaltenborna-Evjentha, masażu, treningu funkcjonalnego i wydolnościowego, metoda McKenziego, Kinesiology Tapingu i wielu innych sprawdzonych terapii.

W rehabilitacji sportowej i ortopedycznej wspomagamy się profesjonalnym zaopatrzeniem i sprzętem medycznym. Każdemu pacjentowi proponujemy dobór takiej formy rehabilitacji, która będzie skuteczna i zarazem komfortowa dla niego samego.

Fizykoterapia i rehabilitacja dla sportowców i osób po urazach sportowych - Centrum Medyczne TriMedic

Znajdziesz u nas specjalistyczne programy rehabilitacji sportowej i ortopedycznej.

DO GÓRY